NA KOHO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Dovolte nám představit účastníky našeho festivalu, výrobce kvalitních potravin, které budete moci potkat na našem trhu a ochutnat či zakoupit jejich skvělé výrobky. Všichni naši výrobci budou mít prostor pro prezentaci svých výrobků na pódiu.RESTAURACE S PEKÁRNOU ESKA KARLÍN - AMBIENTE

Kulinářská show šéfkuchaře Martina Štangla a jeho týmu z Restaurace Eska v Praze. Eska je restaurace s pekárnou, která spojuje tradiční a moderní - na talíři i v interiéru. Přináší jídla z českých surovin v odvážném pojetí, které budeme moci na našem festivalu ochutnat i Vy.

Zájmový spolek ČESKÝ KMÍN

Spolek Český kmín vznikl na podporu pěstování, distribuce a šíření povědomí o tomto nenahraditelném českém koření. Na stánku Českého kmínu si budete moci zakoupit pravý Český dvouletý kmín v látkovém balení.

OLEJOVÝ MLÝN PETRÁVEČ

Malá rodinná firma, která lisuje olejniny výlučně do 40 oC, jasný původ semen, vyrábíme olej řepkový, slunečnicový, ze světlice barvířské, lničkový olej, olej z bílého máku, bazalkový, pleťový olej a samozřejmě nesmí chybět ani olej kmínový.

FAJNA PASTA 

Malý výrobce prémiových těstovin, které jsou vyráběny z kvalitních českých a italských surovin bez jakýchkoliv přídavných barviv či konzervantů. Sušené těstoviny si zachovávají veškeré živiny, protože jsou sušeny při maximální teplotě 40°C. Můžete vybírat z mnoha příchutí např. bazalkové, s medvědím česnekem, špenátové s červenou řepou, kakaové, skořicové aj.  

FARMA AMÁLKA

Malá rodinná kozí farma se nachází v obci Karolín na samém okraji Moravského Krasu. Farma Amálka je zaměřena na chov ovcí a koz. V jejich sortimentu naleznete kozí mléko, kozí sýr pařený, čerstvý kozí sýr včetně mnoha příchutí, dále kozí a ovčí jogurty. 

AUTEX CZ s.r.o.  

V čistém prostředí Vysočiny, v kraji bramborových polí, pro Vás s láskou a úctou k přírodě pěstují plodinu tomuto prostředí nejbližší. BRAMBORY z Vysočiny proto tak dobře chutnají. 

Kavárna a Bistro Termoska

Můžete se těšit na veganské a vegetariánské dezerty či koláčky, slané občerstvení, bezlepkové pokrmy a samozřejmě na výbornou kávu, čaj nebo domácí limonády. Termoska byla zařazena do gastromapy Lukáše Hejlíka.

Sýrárna Danka

Malá rodinná firma nabízející sýry a mléčné výrobky z kravského mléka.Tradiční ruční výroba bez použití barviv a konzervantů nabízí nevšední chuťové zážitky.